O firmie

Firma ILLUMINOTTI zajmuje się projektowaniem, dystrybucją oraz sprzedażą oświetlenia LED.  

Oferujemy profesjonalne rozwiązania oświetleniowe dla obiektów komercyjnych, hal produkcyjnych, deweloperów i administracji mieszkaniowych. Modernizujemy oraz przygotowujemy projekty „szyte na miarę” według indywidualnych potrzeb Klientów.

Produkcją i instalacją oświetlenia LED zajmujemy się od ponad dziewięciu lat. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku i dostęp do najnowszych technologii pozwalają nam oferować atrakcyjne cenowo, najlepsze w swojej klasie rozwiązania.
Nasze oprawy oświetleniowe zawierają komponenty najbardziej uznanych marek na świecie min. Osram, Tridonic, Philips i są produkowane Polsce. Rygorystyczna kontrola i nadzór nad cyklem produkcyjnym pozwalają zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań.
Doradzamy, jak zmodernizować i obniżyć koszty eksploatacyjne związane z oświetleniem. Nasi doradcy handlowi przeprowadzają audyty energetyczne – taka formuła pozwala przygotować ofertę najlepszą dla Klienta pod kątem oszczędności i konserwacji systemów oświetleniowych.Zapraszamy do współpracy.